1. 12 Monkeys

  12 Monkeys

  İMDb : 6.7 4 Sezon  -   47 Bölüm

  Bir zaman yolcusu olan ve güçlerini kullanıp kıyametin kopmasından sonra gelecekten günümüze gelecek olan insanlığı yok edebilecek olan virüs salgına karşı koyabilmek için çalışmalar yapan bir ekip, oldukça tehlikeli bir salgının tüm insanoğlunu yok edebilmesinden sonra James Cole isimli adam virüsün yayılmasını engelleyebilmek için yıl 2043 den 2015 e geri gönderilmek için seçilmiş olan kişidir. Kendisini bu büyük bir görev ve zorlu bir yolculuk beklemektedir. Sitemizden 12 Monkeys izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   170

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: 12 Monkeys
  •  Orjinal Adı: 12 Monkeys
  •  İlk Yayın Tarihi: 16.01.2015
  •  Bölüm Süresi: 43 Dakika
  •  Kanal: Syfy
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER DİZİLER
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #