1. A Series of Unfortunate Events

  A Series of Unfortunate Events

  İMDb : 7.1 2 Sezon  -   18 Bölüm

  Oldukça zengin bir ailenin çocuğu olan Violet, Klaus ile Sunny Baudelaire ismindeki 3 çocuğa muhteşem bir miras kalsa da yetim kalmışlardır. Kendisine bırakılan bu miras anne ve babalarının vefat etmesi bir yana yangında ölmüş olmalarının ardından kullanmaları için 14 yaşlarındaki büyük abilerinin reşit olabilmesini beklemekteydileri. Uzakta olan akrabaları Kont Olaf yanlarına gönderilip hayatlarında hiç beklemedikleri bir şekilde değişmeye başlamaları ile başlaya bu serüvende Olay hiç iyi niyetli birisi değildir ve çocuklar fazla geçmeden bu adamın sahip olmuş oldukları miraslarını ellerinden almış olanların peşlerinde olduğunu fark etmiştir. Sitemizden A Series of Unfortunate Events izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1   104

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: A Series of Unfortunate Events
  •  Orjinal Adı: A Series of Unfortunate Events
  •  İlk Yayın Tarihi: 13.01.2017
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #