1. Genius

  Genius

  İMDb : 7.1 2 Sezon  -   20 Bölüm

  Einstein'ın hayatındaki hem başarılarını hem de hiç bilinmeyen taraflarını anlatmakta olan bu dizi, öğretim görevlisi olarak görev yaptığı sırada yer almayı başaramadığı doktoraya kabul edilmediği fakat haya gücü ile kuvvetli ve bir o kadar da isyankar olan patent görevlisinin nasıl bir şekilde atomun sırlarını çözebildiğini anlatmaktadır. Her bölümde Einstein'ın mükemmel bir bilimsel başarı ile birlikte bu güne kadar gelebilmiş ve çok fazla konuşulmamış karışık ve istekli kişisel yaşamına izleyeceksiniz. Sitemizden Genius izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1   92

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Genius
  •  Orjinal Adı: Genius
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.04.2017
  •  Bölüm Süresi: 43 Dakika
  •  Kanal: National Geographic
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER DİZİLER
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #