1. Lost

  Lost

  İMDb : 7.8 6 Sezon  -   120 Bölüm

  Oceanic Havayollarının Sidney den Los Angeles'a gitmekte olan 815 sefer numaralı uçağının okyanusun üzerinden geçmekteyken manyetik bir alana kapılıp büyük bir adaya düşmesinden sonra gerçekleşen krizde, daha öncelerden tropik bir ada gibi olan karaya düşen kazazedelerin her biri aslında farklı birer hayatın parçası olmak zorunda kalacaklarından habersizlerdir. Ada aslında zannettikleri gibi bir ada değildir. Bir şekilde bir yolunu bularak o adadan kurtulabilmek için her yolu deneyecek olan kazazedeler karşılaşmış oldukları bu büyük ve gizemli adada hayatta kalabilmek için anakaraya haber verebilmek için büyük bir mücadeleye girmek zorunda kalacaklardır. Bir taraftan diğer ada sakinleri bir taraftan da silahlı fransız kadın ile üniformalı iskeletler ile terkedilmiş adadan kurtulabilmek için kafalarındaki cevaplanamayan soruların içerisinden çıkabilmek için büyük bir mücadele vereceklerdir. Sitemizden Lost izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  Lost 1.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  1.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.8   275

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Lost
  •  Orjinal Adı: Lost
  •  İlk Yayın Tarihi: 22.09.2004
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: ABC
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
BENZER DİZİLER
DİZİ KATEGORİLERİ
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #