1. Lucifer

  Lucifer

  İMDb : 7.3 3 Sezon  -   57 Bölüm

  Cehennem Lordu olan Lucifer hem Los Angeles da Polis Departmanı için çalışmakta olan bir dedektif hem de suçluları yakalayabilmek için çabalayan bir şeytandır fakat büyük bir sırrı bulunmaktadır. Oldukça yakışıklı ve çekici bir adam olan Lucifer aslında yeryüzüne inmiş bir melektir. Şeytanlığını kullanarak hem kadınları etkilemeyi başarabilen hem de bu sayede cinayetleri aydınlatmayı başaran Lucifer, farklı ve fantastik bir hikaye ile izleyicileri ile buluşuyor. Sitemizden Lucifer izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.3   130

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Lucifer
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: FOX,Netflix
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER DİZİLER
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #