1. Marvel’s Cloak and Dagger

  Marvel’s Cloak and Dagger

  İMDb : 6.8 1 Sezon  -   10 Bölüm

  Marvel'ın yeni dizisi olan Cloak and Dagger televizyon ekranlarına çılgınlar gibi bir giriş yaptı. Bu kez Marvel kahramanlarını farklılaştırıyor ve birbirinden alakasız olan iki arkadaş günlerden bir gün tekrar ortaya çıkmış ve süper güçleri ile yeniden uyanmışlardır. Bu kez süper güçleri olan gençler esrarengiz bir şekilde birbirlerine bağlanınca ortaya güçlerini birleştirmiş muhteşem kahramanlar düşmanlarını yok etmek ve kötü adamlarla savaşmak için birleşiyor. Sitemizden Marvel's Cloak and Dagger izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  Marvel’s Cloak and Dagger 6.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.8   125

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Marvel's Cloak and Dagger
  •  Orjinal Adı: Marvel's Cloak & Dagger
  •  İlk Yayın Tarihi: 07.06.2018
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
  •  Kanal: Freeform
Background
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #