1. Marvel’s The Defenders

  Marvel’s The Defenders

  İMDb : 7.1 1 Sezon  -   8 Bölüm

  Marvel'ın yeni dizisi olan The Defenders yani Koruyucular tüm süper kahramanların bulunduğu fantastik ve aksiyonlar ile dolu olmakla birlikte her kahramanın kendisine has olarak anlatılmakta olan süper yetenklerini sergilediği dört süper kahramanların bir olup New York'u kurtarmak ve korumak için ekip oluşturup onlarla savaşan ortak düşmanları ile verdiği mücadeyi konu almaktadır. Iron Fist, Luke Cage,Daredevil ve Elektra'nın bulunduğu takımda tüm süper kahramanların birlik olup günlük hayatta çalıştıkları işler haricinde akşamları tüm kötülükler ile savaşma görevini devralmış olmaları diziye aksiyon ve macera katmaktadır. Sitemizden The Defenders izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1   171

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: The Defenders
  •  Orjinal Adı: Marvel's The Defenders
  •  İlk Yayın Tarihi: 18.08.2017
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
DİZİ KATEGORİLERİ
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #