1. The Flash

  The Flash

  İMDb : 6.7 5 Sezon  -   95 Bölüm

  Geçmişinde oldukça büyük trajediler yaşamış olan Barry Allen, yaşamakta olduğun şehirde bulunan Central City Polis Departmanında çalışmakta olan ve suçluların arkasında bırakmış olduğu ipuçlarını toplayarak adli bir laboratuvara götürmekle görevli bir asistandır. Günlerden bir gün görevi sonrası evine giderken kendisini bir yıldırım çarpması ile birlikte ayağa kalktıktan sonra oldukça süper hız gücüne sahip olduğunu keşfeden Barry artık kendisini Flash kimliğine bürünmüş halde bulur. Kötü adamların peşinden koşarak hem onları adalete teslim etmekle kendini görevlendirip hem de iyilik için bu süper güçlerini kullanmaya devam edecektir. Sitemizden The Flash izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   74

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: The Flash
  •  Orjinal Adı: The Flash
  •  İlk Yayın Tarihi: 07.10.2014
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
  •  Kanal: The CW
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER DİZİLER
SON EKLENEN HABERLER
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #