1. The Last Man on Earth

  The Last Man on Earth

  İMDb : 6.6 4 Sezon  -   67 Bölüm

  Phil Miller ailesni oldukça çok seven ve bankada çalıştığı işinden bayağı bir nefret eden oldukça sıradan bir adamdr fakat şimdi ise insanlığın son umudu olacaktır. Dünyada kalmış olan son insan olan Phil, yaşadığı gezegende bir canlı olduğunu farkedip bu iki yabancının ve insanlığın kurtulabilmesi için tüm farklılıklarını bir kenara bırakıp işbirliği yapacaktır. Sitemizden The Last Man on Earth izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6   91

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: The Last Man on Earth
  •  Orjinal Adı: The Last Man on Earth
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.03.2015
  •  Bölüm Süresi: 22 Dakika
  •  Kanal: FOX
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #