1. Wayward Pines

  Wayward Pines

  İMDb : 6.7 2 Sezon  -   20 Bölüm

  Muhteşem bir Amerikan kasabasında harika evler ve mükemmel görünümlü çimler sokaklarda oynamakta olan çocuklar ve ismi de Wayward Pines. Peki burayı asla terk edemeyen insanları düşünün. Dış dünya ile iletişimlerinin kaybolmasından dolayı ajanların akıbetini bilmedikleri 2 arkadaşını aramak için buraya gelmiş ve tuhaf olayların başlamasına sebep olmuşlardır. Kasaba öyle bir yerdir ki telefon çalışmıyor ve dışarı ile iletişim yok. İnsanlar ise bu konu hakkında yardım göremediğinden dolayı ajanlar geldiğinde bile kayıp vakalarına dönüşmüş gibi oluyor ve sonrasında ise işler daha da karışıklaşıyor. Sitemizden Wayward Pines izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   113

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Wayward Pines
  •  Orjinal Adı: Wayward Pines
  •  İlk Yayın Tarihi: 14.05.2015
  •  Bölüm Süresi: 43 Dakika
  •  Kanal: FOX
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
BENZER DİZİLER
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #