Agent Carter
Marvel’s Agent Carter
İncele
Marvel’s Agent Carter
Marvel's Agent Carter dizisi yine efsane bir senaryo ve hikayeyle başladı. Steve Rogers'ın ölümünden sonra hayatında kimsenin olmamasına yemin eden genç ve güzel bir kadın yanı Peggy Carter kendisine gelen teklifleri değerlendirip gizli bir örgüt için çalışmaya karar vermiştir. Aldığı kararlardan sonra kendisi için iç yapabilecek ve çalışma hayatını bu yönde ilerletmek için gayret gösterecek olan kendisi gibi görevli Howard Stark için çok gizli bir ekibe katıldıktan sonra özel bilgiler toplayıp ajanlık yapmak örgütünün başına gelebilecek kötülüklere karşı savaşmak zorunda kalacaktır. MArvel firmasının süper kahraman hikayelerinden biri olan Agent Carter dizisi izleyenlerine muhteşem bir şölen yaşatmaktadır. Sitemizden Agent Carter izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 7.5
  • 194
  • 0
Agent Carter dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #