American Crime Story
American Crime Story
İncele
American Crime Story
Tarihin en ünlü suçlularının ve onların işlemiş oldukları akıl dolu cinayetleri anlatmakta olan ve ismi ile Amerikan Suç Hikayeleri konularının işlenmiş olduğu bir antoloji dizisi olan American Crime Story, katillerin ve sapıkların işlemiş oldukları en tehlikeli suçlulardan oluşan farklı hikayelere yer vermektedir. Sitemizden American Crime Story izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 42
  • IMDb 7.1
  • 105
  • 0
American Crime Story dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #