American Gods
American Gods
İncele
American Gods
Neil Gaiman'ın daha önce yazmış olduğu romanından esinlenerek televizyon ekranlarına uyarlanan bu dizi fantezi ve drama türündedir. Shadow esrarengiz ve sırlar ile dolu geçmişe sahip olan bir adamdır ve bir banka soygunundan 3 sene hapis cezası almış ve cezaevinden çıkmıştır. Kendisine bunu yaşatanları ve geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Sitemizden American Gods izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 60
  • IMDb 7.1
  • 99
  • 0
American Gods dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #