American Horror Story
American Horror Story
İncele
American Horror Story
Harmonlar Amerikan ailesi gibi görünmelerine rağmen görünümleri aslında oldukça yanıltıcı özellikler taşımaktadır. Daha önceden Cellist Vivien daha önce yapmış olduğu bir düşükten sonra eşinin kendisine ihanet etmesinden dolayı ruhsal bir çöküntü içerisine girmiş ve bir psikiyatrist tarafından sevgii dolu bir baba ile eş olmasın rağmen düşük yapmasının yalancı annesi ve zayıf olduğunu düşünülen lise öğrencisidir. Harmonlar bu yaşananlardan dolayı geçmişte kötü anıları geride bırakmış ve yeni başlangıçlar yapabilmek için Los Angeles'a taşınmaya karar vermiş ve taşındıkları yeni evlerinde 1920 lerde kalmış eski bir malikane olmasından dolayı başladıkları yeni hayatlarında aslında uğursuz bir geçmiş ile karşılaşacaklardır. Taşındıkları yeni evin gerçekten de nasıl bir yer olduğunu öğrendiklerinde dahi o evden taşınmaktan vazgeçmezler. Sitemizden American Horror Story izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • 43
  • IMDb 7
  • 866
  • 0
American Horror Story dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #