American Vandal
American Vandal
İncele
American Vandal
Amerika da bir üniversitede öğrenciler okula geldikleri bir gün tam 27 arab erkek cinsel organları ile süslenmiş bir şekilde bulunmuştur ve bu olayın sorumlularını bulabilmek için araştırma yapılmaya başlar. Bu olayın sorumluları olarak ilk akla dick-drawer lakaplı Dylan Macwell gelmiş ve bu saldırıları üstlenmiştir fakat onun suçlu olup olmadığı hakkında konular konuşulurken alt sınıflardan birisi bu olay ile ilgili bir belgesel çekmeye karar vererek araştırmalar yapmaya başlar. Sitemizden American Vandal izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 35
  • IMDb 8.1
  • 79
  • 0
American Vandal dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #