Arrow
Arrow
İncele
Arrow
Geçirmiş olduğu şiddetli bir gemi kazasından sonra oldukça zengin bir milyarder hem de bir playboy olan Oliver Queen ortadan kaybolmuş ve Pasifik de ıssız bucaksız bir adada yaşadığı öğrenilene kadar kayıplara karışmıştır. Kendisinini 5 yıldır ölü olduğu zannedilen Oliver ada da kendisini eğitmiş ve kendisini birden fazla sınava tabii tutmuştur. Hayat mücadelesi verebilmek için yaşadığı evi Starling City'e döndüğünde ise onu çok seven annesi Moira kız kardeşi olan Thea ve en samimi dostu olan Tommy ile karşılaşmış ve oğlunun yaşadığı adada katlandığı sıkıntıların onu değiştirmiş olduğunu düşünmeye başlamıştır. Oliver yeniden ailesine yeni kavuşmuştur fakat bilmediği birden fazla sırrı olduğunu öğrenmiştir. Arrow kendi kişisel kimliğine girdiğinde zengin olabilmek için kötü yollara başvuran iş adamlarını öldürmek ve onlarla kıyasıya savaşmak için canını ortaya koymuştur. Sitemizden Arrow izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2012
  • 42
  • IMDb 6
  • 68
  • 0
Arrow dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #