Bates Motel
Bates Motel
İncele
Bates Motel
Korku ve gerilim dizisi olan Batel Motel Alfred Hitchcock'un 1960 larda yapılmış olan Psycho daki olaylarını anlatmaktadır. Norman Bates ile annesinin hayatını konu alan bu dizide, eşinin ölmesinden sonra hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen ve oğlu ile motel satın alarak başlamıştır. Norma ile Norman sahilde bulunan evlerine yerleşip kasabada hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını farketmişler ve yerliler orada kendi sırlarını kimseye söylememeye karar vermişlerdir fakat Bates ailesi kendi sırlarını saklayabilmek için ellerinden gelen herşeyi yapacaklardır. Sitemizden Batel Motel izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 7.7
  • 137
  • 0
Bates Motel dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #