Billions
Billions
İncele
Billions
New York da görev yapmakta olan oldukça hırslı bir savcı ile aynı ülkede yaşamakta olan en zengin milyarderlerden biri ile gizli bir anlaşma yapmış olan savcı ile kötü insanlar arasında geçmekte olan devlet ile suç örgütlerinin arasında yaşanan gizli ve kirli oyunları anlatmaktadır. Sitemizden Billions izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 60
  • IMDb 7.8
  • 122
  • 0
Billions dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #