Black Mirror
Black Mirror
İncele
Black Mirror
Black Mirror 3 farklı sezondan oluşan ve İngiltere yapımı olan Netflix'in en gözde mini dizilerinden biridir. Farklı bölümlerde farklı hikayeler anlatan Kara Ayna dizisinin ortak noktasında seçimler ile özgürlüklerin hikayedeki tema olduğu görülmektedir. Pek de emniyeti olmayan bir dünyada birbirinden farklı gerçekliklerin ve şimdiye kadar düşünülmemiş olan açmazların bulunduğu bir dünya yaratılmış ve gerçeklerden uzak olmayan doğaüstü ve gerçeküstü bu dünyada insanları özgürleştiren özelliklerin seçim haklarının ve becerisinin olduğunu söyleyebilirisiz fakat bu 3 hikayede yapılan tüm seçimler gerçekten de sınırları zorlayan türden olduğunu söylemekten geri duramayacağız. Her bölüm bitiminde izleyenlerin akıllarında zihinlerinde bıraktığı soru işareti ve çaresizlik duygusundan uzaklaşmak isteyeceğimiz cinsten sorular barındırmaktadır. Sitemizden Black Mirror izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • 55
  • IMDb 8.2
  • 253
  • 0
Black Mirror dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #