Black Sails
Black Sails
İncele
Black Sails
Black Sails Starz kanalı için çekilmeye başlayan gizemli bir dizidir. 20 sene önce yaşananları konu alan bu dizide korsanlığın en popüler ve altın çağındayken Kaptan Flint isimli bir kaptan ve mürettebatı ile ekibine yeni katılmış olan John Silver isimli adamın başlarına açmış olduğu binbir türlü belayı ele anlatmaktadır. Los Angeles Times da oldukça harika anlatılmış olan Black Sails'in bir korsan hazinesi olduğu ve korsanların genel hayatlarında günlük yaşantılarını gerçek bir şekilde anlattığını yazmaktadır. Güney Afrika da çekilmiş olan bu dizi için oldukça büyük emekler harcanmıştır. Sitemizden Black Sails izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 60
  • IMDb 7.2
  • 260
  • 0
Black Sails dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #