Blindspot
Blindspot
İncele
Blindspot
Blindspot dizisinde Times Meydanının tam orta yerinde vücudunun her yeri dövmeler ile kaplanmış şekilde bulunan Jane Doe adındaki bir kadının ve onunla ilgilenmekte olan FBI görevlilerinin hikayesini anlatmakta olan bu dizide Kurt Weller adındaki FBI ajanının korumasının altında bulunan Jane'in, Times meydanında bulunan vücudu dövmeli kızın aslında vücudundaki suç haritası olduğu ve aslında dövmelerinin de her birinin bir suçun çözülebilmesi için anahtar olduğunu sonradan fark eden yetkililer bu dövme üzerinde derin araştırmalar yapmaya başlarlar. Sitemizden Blindspot izleyicilerine keyifli seyirler dileriz. Blindspot dizisinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 6.4
  • 55
  • 0
Blindspot dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #