Breaking Bad
Breaking Bad
İncele
Breaking Bad
Yaklaşık iki yıllık ömrünün kaldığını öğrenen Walter White tüm ailesi için vefat ettiğinde harcayabilmesi için bırakacağı bir miktar para kazanmak ister. Kimya öğretmeni olan Walter White kanser olduğunu öğrendikten sonra eski öğrencisi ile birlikte uyuşturucu madde üretebilmek için kolları sıvamaya başlar. Tüm bildiği kimya bilgisi ile uyuşturucu üretip satmak için yasadışı yollara giren White, öldükten sonra oğlunun üniversite masrafları ve bir ev parası kazanabilmek için çılgınca işler yapmaya başlar. Sitemizden Breaking Bad tüm sezon ve bölümleri izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2008
  • 45
  • IMDb 8.3
  • 522
  • 0
Breaking Bad dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #