Da Vinci's Demons
Da Vinci’s Demons
İncele
Da Vinci’s Demons
Tarihsel bir fantezi olan Da Vinci'nin Şeytanları henüz 25 li yaşlardayken hiç anlatılmamakta olan hikayesinde geleceği icat etmesini anlatmaktadır. Bir taraftan da kendisine sunulmuş olan insanüstü zekası ile dindar yalancıları ortaya çıkartabilmek için farklı bir inanca sahip olması Da Vinci'ye kendisinin iç sesi ile boğuşup işkence etmektedir. Da Vinci bir çok icadın ve bazılarının dışında askeri olarak hem mühendis olan Milan dükü ile hem de Borgialılar ile çalışmasından dolayı gerçeklik içerek unsurlar barındırmaktadır. Olaylar Yeryüzünün Evlatları olarak isimlendirilmiş olsalar da bu rehberlerin Da Vinci'nin aklında gizli olan toprakları açığa çıkartabilmek için bağlantı kurmuşlardır. Mistik olayların neotik teorisinde akasa kayıtları mimisbrunnr da bulunmakta olan antik hikayeri ile eski iskandinav öğütçü bilgeleri ile ilişkilendirilmiştir. Sitemizden Da Vinci's Demons izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 60
  • IMDb 7.4
  • 221
  • 0
Da Vinci's Demons dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #