Daredevil
Marvel’s Daredevil
İncele
Marvel’s Daredevil
Görme yetisini kaybetmiş bir adam olan Matt Murdock avukatlık yaptığı zamanlarda diğer duyuları tüm insanlardan çok fazla gelişmiş olan yetenekli bir insandır. Avukat olmasından dolayı suçsuz insanları başarı ile savunmasının yanında geceleri ise Daredevil kimliğine bürünüp şehirde dolaşan kötülükler ve çeteler ile suçlular arasında büyük kovalamacaya sebep olmaktadır. Kötü insanların hakkından gelerek adaleti kendi sağlayan Daredevil izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 52
  • IMDb 7.8
  • 279
  • 0
Marvel's Daredevil dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #