Dark
Dark
İncele
Dark
Bir çocuğun kasabadan kaybolması ile birlikte 4 aile birden etraflıca bir arayış içerisine girmişlerdir. Arayışlarını sürdürürken 3 nesli kapsamakta olan inanılmaz bir gizemli olayın içerisindeki sır perdesini ortaya çıkartmayı başarmışlar ve kayboluşun arkasında yaşanmakta olan önemli olayları yeniden gün yüzüne çıkartmak kasabalı ahaliye kalmıştır. Sitemizden Dark izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 45
  • IMDb 8
  • 229
  • 0
Dark dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #