Dekalog
Dekalog
İncele
Dekalog
On emirin işlenmekte olduğu bir saatlik filmlerden oluşmakta olan her kısa filmin de modern Polonya da yaşamakta olan karakterlerin karşılaştığı bir kaç sorunu araştırmasından esinlenen dizi, Kieślowskinin en sevilen eserlerinden birisi olan en dramatik ve en beğenilen eserlerinden biri olduğu söylenmektedir. Uluslararası ödül kazanan fakat 1990 ların sonunda Avrupa'nın dışında yaygın şekilde yayımlanmamaktaydı. Sitemizden Dekalog izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 1989
  • IMDb 8.8
  • 117
  • 0
Dekalog dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #