Dexter
Dexter
İncele
Dexter
Hem ince ruhlu bir katil hem de Miami yaşanmış olan cinayetlerin arkasını araştıran bir kan uzmanı, dünyaya adaleti sağlayabilmek için öldürülmüştür. Dexter düzeni ve adaleti kendi kafasındaki planlara göre sağlamaya çalışarak hayatta kalmaya gayret göstererek hem işlerini yapan hem de sosyal kişiliği bulunan bir adam tablosu çıkartan Dexter Morgan 2006 senesinden beri kendi düzenine göre kötü insanları yeryüzünden silmeye çalışmaktadır. Yayınlanmış olduğu günden itibaren televizyon kanallarında ödüllere layık görülen, Emmy ile Altın Küre ödülü almış olan bu dizi oldukça sıra dışı konuları işlemektedir. Sitemizden Dexter izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2006
  • 50
  • IMDb 8
  • 301
  • 0
Dexter dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #