Doctor Who
Doctor Who
İncele
Doctor Who
Bu doktor olağan doktorlardan farklı bir doktordur. İsmi ve karakteri ile her yönden farklı tavırları ve hareketleri ile enteresan kişilikteki doktor, Rose Tyler ismindeki kadın ile kendisine takılmış olan bir lakamtan dolayı gizemli ve garip olan bir yabancı ile tanıştıktan sonra hayatı baştan sona kadar değişmeye başlamıştır. Bir süre içinde ailesi dahil olmak üzere tüm dünyanın tehlike altında olduğunu öğrenmiştir ve yapılacak onca şey varken tek kurtuluşunun bu tehlikeye karşı savaşmak olduğunu fark etmiştir. Sitemizden Doctor Who izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 80
  • IMDb 7
  • 233
  • 0
Doctor Who dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #