Drug Lords
Drug Lords
İncele
Drug Lords
Netflix'in yeni yapımlarından biri olan Drug Lords türkçe ismi ile Uyuşturucu Baronları dizisi Narcos gibi uyuşturucu konulu ve baronların hayat hikayelerinin işlenmesindeki mükemmel hikayeyi anlatırken Drug Lords da benzer senaryo ve hikaye ile çekilmeye başlanmıştır. Tarihteki azılı suç patronları ile korku saçtıkları aramlardan oluşan ve hatta onları yakalayabilmek için yeminler etmiş olan cesur polis ve devlet yetkililerinin hikayelerine tanıklık edeceksiniz. Sitemizden Drug Lords izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 45
  • IMDb 7
  • 93
  • 0
Drug Lords dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #