Fear The Walking Dead
Fear the Walking Dead
İncele
Fear the Walking Dead
Fear The Walking Dead dizisi The Walking Dead dizisinin spinn-off'u olarak yayınlanmaya başlamış ve bir zombi kıyametinin oluşması ile zombilerin insanlar üzerindeki baskısı ve insan ırkını yok etmek için etlerini param parça edebilme gayretini göstermektedir. The Walking Dead'de ki gibi her yerden çıldırmışcasına fırlayan zombiler ile baş etmek isteyen insanlar ile zombiler arasında başlayan büyük savaşta, insanların kaçmak, zombilerin de kovalamak zorunda kaldığı fakat bunun için büyük uğraşlar verilmesi bile büyük çabaların da fayda etmediğini gözler önüne sermektedir. Sitemizden Fear The Walking Dead izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 6.3
  • 409
  • 0
Fear The Walking Dead dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #