Freaks and Geeks
Freaks and Geeks
İncele
Freaks and Geeks
Lise de matematik grubu olan Lindsay Weir isimli genç asileşip okulda bulunan kalabalık ucubeler isimli bir takım oluşturup kardeşi Sam Weir ile birlikte çalışkan inek öğrencileri ile birlikte takılmaya ve dehşet saçmaya başlarlar. Sitemizden Freaks and Geeks izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 1999
  • 60
  • IMDb 8.2
  • 73
  • 0
Freaks and Geeks dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #