Fringe
Fringe
İncele
Fringe
Hamburg dan Bostan'a gitmekte olan 627 sefer sayılı uçağın tüm yolcuları ile mürettebatı bir çeşit kimyasal sadırıya maruz kalmıştır. Bostan da bulunan Logan Havaalanına inmiş olan uçak bu sıradışı olayın araştırılabilmesi için FBI görevlileri Olivia Dunham ile John Scott görevlendirilmiştir. Scott bir patlamadan sonra komaya girmiş ve sevgilisi Dunham'ı harekete geçirmiştir. Bir sıralar hükümette gizli deneyler yapmak için çalışıp daha sonra ise 17 sene boyunca akıl hastanesine kapatılmış olan Walter Bishop'a ulaşmış olan Dunham senelerce üstü örtülmek istenen bir takım doğaüstü ve paranormal olayların yeniden açığa çıkması için yardımda bulunacaktır. Bu kez geleneksel olarak bilimin henüz açıklayamayacağı olayları incelemek için İç Güvenlik Teşkilatı birimleri ile üst düzey yetkililer Phillip Broles'ın yetkisini de arkalarına alarak FBI'a bağlı olarak Fringe takımını kurar ve inandıkları bilimsel yolda bu olayları çözebilmek için harekete geçerler. Sitemizden Fringe izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2008
  • 46
  • IMDb 8.1
  • 283
  • 0
Fringe dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #