Godless
Godless
İncele
Godless
1884 lü yıllarda batıya doğan ve terör estirmekte olan Roy Goode tehlikeli bir hayduttur ve onun yakalanabilmesi için eski ortaklardan biri olan Frank Griffith'i anlatmaktadır. Bir haydutun peşinden gitmekte olan Roy çiftlikte gizlenerek sağlığına kavuşmaya çalıştığı sıralarda Frank kendisini kadınlardan oluşturduğu La Belle adındaki bir kasabada yakalayıp geçimini de madencilik ile kazanan kasabayı sağlıklı erkeklerin öldürülmesi olayını da üstlenmek zorunda kalmıştır. Sitemizden Godless izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 80
  • IMDb 7.9
  • 183
  • 0
Godless dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #