Happy!
HAPPY!
İncele
HAPPY!
Yozlaşmış bir polis memuru olan ve sonradan aklını çelen çeteler tarafından bir tetikçi haline gelen Nick Sax'ın yaşamını anlatmakta olan bu dizi Happy'nin hayalinde mavi kanatlı at tarafından değiştirilmesini beklediği bir yaşamı ve düşleri bulunmaktadır. Düşmanlarına kök söktürmeye yeminli olan bu adam çılgınca hikayelerin içerisinden çıkmakta biraz zorlansa da başı dertten kurtulmayacaktır. Sitemizden Happy! izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 42
  • IMDb 7.5
  • 110
  • 0
Happy! dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #