How I Met Your Mother
How I Met Your Mother
İncele
How I Met Your Mother
27 li yaşlarında Manhattan da mimar olarak çalışmakta olan Ted arkadaşları ile birlikte kendilerine bir dünya yaratmıştır. Arkadaş grupları 4 kişilik olup en iyi arkadaşları bir hukuk öğrencisi olan Marshall ve dokuz senedir birlikte oldukları öğretmen Lily kendisine özgü fikirleri bulunan ve takım elbise giymekten pek haz duyan kızlar ile tanışabilme için güzel yollar keşfetmiştir. Kendisinin kalıcı bir ilişki kurabilmesi için kaygısı yoktur lakin sürekli renkten renge koşmaktan da geri durmamaktadır. Tanıştıkları Lüblanlı kızları beğenip asyalı kızlar ile günlerce takılan ve günlerini böyle geçirmekten mutlu olan Lilly ile evlenmeye karar verince Ted büyük bir paniğe kapılmıştır. Romantikliği uç noktalarda yaşayan Ted bekar kalmaktan hiç hoşlanmasa da gerçek aşkı bulmak için de harekete geçmek zorundadır. Sitemizden How I Met Your Mother izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 22
  • IMDb 7.5
  • 177
  • 0
How I Met Your Mother dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #