How to Get Away with Murder
How To Get Away With Murder
İncele
How To Get Away With Murder
Bir kaç hukuk öğrencisi ile kriminal savunma derslerine girmekte olan bir profesörlerinin kendi hayatlarını değiştirebilecek ve üniversiteyi karıştıracak bir cinayet davası ile karşı karşıya kalmıştırlar. Greys Anatomy Scandal gibi dizilerin yapımcısının imzasının bulunduğu ve başrollerinde Viola Davis'in olduğu How to Get Away with Murder izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 43
  • IMDb 7.4
  • 189
  • 0
How to Get Away with Murder dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #