Iron Fist
Marvel’s Iron Fist
İncele
Marvel’s Iron Fist
Marvel's Iron Fist de sular durulmuyor. Gücünü ne zaman kullanmayı gerektiği konusunda bir uzman olan Iron Fist yani Demir Yumruk tüm dövüş sanatlarının hem uzmanı hem de hocası kadar ciddi derecede bilgi sahibidir. Gücünü, giriştiği bir ejderha ile yaptığı mücadeleden almış olan Iron Fist senelerdir uzakta kalmış olduğu kentinden geri gelen Danny Rand hiç bir eşi benzeri olmayan yetenklerinin ve dövüş becerileri konusundaki profesyonelliğini yolsuzluk ve kötülük yapan tüm art niyetli insanlara karşı kullanmaktan geri durmayacaktır. Sitemizden Iron Fist izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 55
  • IMDb 6.1
  • 214
  • 0
Iron Fist dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #