iZombie
iZombie
İncele
iZombie
Zombiye dönüşmekte olan bir tıp fakültesi öğrencisi Liv kendisini geliştirebilmek ve bazı özel sebepler yüzünden tıpta iş bulur. Liv, beyin yemesi gereken bir zombidir. Beyin yediği müddetçe hayatta kalabilen Liv zamanla yemiş olduğu her beyinin, cesetin sahibinin anılarını kendi beyninde görebilmesi ve duyabilmesine sebep olduğunu farketmiştir. Bu anıları kullanmaya karar veren Live kimin tarafından işlenmiş olduğunu bilmediği bazı cinayetlerin aydınlatıcısı olma rolünü üstlenmiş ve polislere yardım etmeye başlamıştır. DC Comics yapımlarından biri olan iZombie hem bir çizgi romandan uyarlanmadır. Sitemizden iZombie izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 45
  • IMDb 7
  • 41
  • 0
iZombie dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #