Jessica Jones
Marvel’s Jessica Jones
İncele
Marvel’s Jessica Jones
Geçmişindeki travmatik olaylardan dolayı eski yaşantılarından kurtulamayan Jessica Jones ile Hells Kitchendaki korkusuz ve acıması olmayan düşmanlarına başkalarına da zarar verip onlara kötülükler yapmasını engelleyebilmesi için özel yeteneklerini kullanmak zorunda kalmıştır. Sitemizden Jessica Jones izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 52
  • IMDb 7.6
  • 115
  • 0
Marvel's Jessica Jones dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #