Krypton
Krypton
İncele
Krypton
DC evreninin en maceralı dizilerinden biri olarak gösterilmekteo lan Krypton gezegeninde yaşayan ve gezegendeki büyük ailelerden biri olmayı başaran House of El ailesinden kovulmuş olan Superman'in dedesi yani Seg-El'i koruması altına almış ve ailenin onurunu korumak için güçlü bir mücadeleye atılmış olan Superman bu sefer de dedesi Seg-El karakterini canlandırmaktadır. Düşmanlar ile çarpışmalara ve kaoslara dur demeye ant içmiş ve son zamanların en gündem olan Superman'i bile zengin konusu ve görsel şöleni ile Krypton hikayesini işleyecektir. CW televizyon kanalları için hazırlanmış olan Krypton bu kez farklı bir senaryo ile izleyicileri ile buluşuyor. Sitemizden Krypton izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 45
  • IMDb 6.5
  • 124
  • 0
Krypton dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #