La Casa de Papel
La Casa de Papel
İncele
La Casa de Papel
Bir çete düşünün ki dünyanın en büyük soygununu yapacak ama sıradan bir soygun olmayacak. İspanya da hayatlarından bıkmış iki kardeş ve diğer çete üyeleri oldukça muhteşem bir plan yaparlar. Planları İspanya Kraliyet Darphanesini soymaktır. İçeriye çok zekice ve akıllı bir plan yaparak girip içerdekileri rehin alacak ve daha sonrasında ise darphanede kendi paralarını ve seri numaralarını basarak, kendi ürettikleri paralar ile muhteşem bir plan dahilinde kaçmaktır. Bu çete yeri geldiğinde İspanya devlet polisi istihbaratı ve özel kuvvetleri ile çetin bir savaşa girişecek ve patlatıp bombaladıkları duvarlardan kaçmaya çalışacak bir taraftan da kendi bastıkları paralar ile içeride tuttukları rehineleri fırsat bilerek istedikleri gibi at koşturacaklardır. Her istediklerini devlet yetkililerine yaptırmayı başaran hırsızların kurduğu muhteşem plan ile muhteşem bir soygun izleyeceksiniz. Sitemizden La Casa de Papel izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 70
  • IMDb 8.1
  • 391
  • 0
La Casa de Papel dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #