Legends of Tomorrow
DC’s Legends of Tomorrow
İncele
DC’s Legends of Tomorrow
Legends of Tomorrow da birden fazla kahramanın bazı yetenekleri bazı durumlarda yetersiz kaldığından dolayı dünyayı kurtarabilecek karakter ve efsanevi savaşçılara ihtiyacı bulunmaktadır. Geleği görebilen bazı yetenekli kahramanlar bu yolculuğa çıkabilmek için önüne çıkan tüm engelleri aşmak için Rip Hunter ile bir olup diğer tehlikeli gruplar ile birlik olup iyi olmaları ve kötü olmalarını önemsemediği bir grup yaratabilmek için kendi ekiplerini oluşturmaya çalışan bir yapılanma içerisine girmişlerdir. Üstlerine gelen tüm tehlikelere dur diyebilecek takım gücünü toparlayıp ekibin birlik olup düşmanlarına karşı verdiği çetin mücadeleyi izleyeceksiniz. Sitemizden Legends of Tomorrow izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 42
  • IMDb 6.1
  • 207
  • 0
Legends of Tomorrow dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #