Legion
Legion
İncele
Legion
Akıl hastası ve şizofreni teşhisi konulmuş olan ve çocukluğundan bu zamana kadar bu sorunu ile mücadele etmekte olan David Halleri'nin hayatını konu alan bu dizide hayallerindeki kız ile tanışmış olan bu adam, kız ile tanıştıktan sonra hayatındaki her şey değişmeye başlamıştır. Gördüğü ve duyduğu her şeyin gerçekliğinden şüphe etmekte olan bu adam hem gördüğü her şeyin hem de seslerin gerçek olabilme ihtimali ile karşı karşıya kalmak durumunda kalmıştır. Sitemizden Legion izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 50
  • IMDb 7.6
  • 112
  • 0
Legion dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #