Limitless
Limitless
İncele
Limitless
2011 senesinde Bradley Cooper'ın başrollerinde oynamış olduğu Limitless filmini televizyon uyarlaması olarak çekilen Limitless dizisi Brian Finchin NZT adındaki uyuşturucu hapı keşfedip değişmekte olan hayatını anlatmaktadır. Hapı yuttuktan sonra beyininin ne kadar mükemmel çalıştığını ve bu hap sayesinde her türlü kurnazlığı yapıp insanları kandırabilecek ve zeka üzeri şeyler ile izleyenlerini mest edecektir. Sitemizden Limitless izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 45
  • IMDb 6.9
  • 121
  • 0
Limitless dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #