Making a Murderer
Making a Murderer
İncele
Making a Murderer
Gerçek hikayelerden uyarlanma olarak çekilmeye başlanmış olan bu dizi gerilim türünde ve polislerin yozlaşma hikayesinin getirdiği sonuçları ile yeni cinayetlerin suçlusu olarak bir adamın 10 senelik hikayesini televizyon dizisi olarak uyarlanmış halidir. Sitemizden Making a Murderer izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 60
  • IMDb 7.8
  • 107
  • 0
Making a Murderer dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #