Maniac
Maniac
İncele
Maniac
Maniac dizisin Jonah Hill ile Emma Stone gibi önemli oyuncuları bir araya getirmeyi başarmış muhteşem bir televizyon dizisi olmakla birlikte dizide, psikolojik sorunlar yaşayıp bir akıl hastanesinde kalmak zorunda kalan adamın gerçeklerden kaçmak zorunda olduğu ve kendi hayallerini kurup beyninde yaratmış olduğu dünyada yaşamaya çalışırken başına gelen akılalmaz ilginç konuları yer etmektedir. Sitemizden Maniac izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 40
  • IMDb 7.5
  • 144
  • 0
Maniac dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #