Marvel's Inhumans
Marvel’s Inhumans
İncele
Marvel’s Inhumans
Uzun seneler boyunca Mervel sinema evreninin bir kısmı olarak adlandırılan Inhumans geçmiş olduğunuz sene bu planın değişmiş olduğunu inhumans'ın ABC kanalında dizi olabileceği hakkında demeçler yayınlanmışlardı. Marvel da sahip olduğu Disneye ait olan ABC kanalında Agents of Shield dizisine de ev sahipliği etmektedir. Inhumans dizisinde süper güçlere sahip olan ailenin kendisi krallıktan kovmasını anlatmaktayken yeniden bir araya gelmiş olan ve eski güçlerine kavuşmayı hedefleyen bu süper kahramanı konu almaktadır. Sitemizden Marvels inhumans izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 43
  • IMDb 5.5
  • 107
  • 0
Marvel's Inhumans dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #