Marvel's Luke Cage
Marvel’s Luke Cage
İncele
Marvel’s Luke Cage
Marvel evreninin en beğenilen karakterlerinden biri olan Luke Cage cezaevinde geçirmiş olduğu günlerin ardından uygulanmış olan deneylerin bir sonucu olarak kendisine Luke Cage ile her şekilde darbeye ve sıcaklığa dayanabilen bir deri yapılmış olsa da kendisi iyileştirme yeteneğinden dolayı muhteşem bir kahraman gücüne erişmiş ve düşmanlarına aman vermeden kök söktüren tüm Marvel evrenindeki kahramanlardan farklı ve enteresan bir yetenek ile mücadele etmektedir. Sitemizden Luke Cage izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 46
  • IMDb 6.9
  • 143
  • 0
Marvel's Luke Cage dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #