Mr. Mercedes
Mr. Mercedes
İncele
Mr. Mercedes
Stephen King'in romanından esinlenerek kaleme alınmış olan Mr. Mercedes televizyon dizisi olarak uyarlanmıştır. Kitap ile aynı ismi taşımakta olan Mr. Mercedes ilk bölümü 9 Ağustosta yayınlanmış ve Brendan Gleeson başrollerini üstlenmiştir. Stephen King de dizide ufak bir rolde konuk oyuncu olarak görünmektedir. Bill Hodges emekli olmuş ve emekliliğinin tadını çıkartmaya başlayan bir dedektifken Brady Hartsfield isimli sosyopat bir katil olan Hodges göndermiş olduğu mektup ve emaillerde taciz etmeye başlayınca Hodges, Hartsfield'in cinayetlerin artması sebebiyle emekliliğine biraz ara vermek zorunda kalıp bu katilin peşine düşmek zorunda kalmıştır. Geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan katilin akılalmaz hikayesini izleyeceksiniz. Sitemizden Mr. Mercedes izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 55
  • IMDb 7.2
  • 222
  • 0
Mr. Mercedes dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " filmp[email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #