Mr Robot
Mr. Robot
İncele
Mr. Robot
Siber güvenlik mühendisi olarak çalıştığı bir şirkette kanunsuz bir hacker olan Elliot Anderson oldukça asosyal bir bilgisayar programcısıdır. Gizli bir hacker grubunun başındaki kişi olan Elliot çok uluslu bir şirketin bulaştığı yasadışı işleri gün yüzüne çıkartmaya uğraşırken kendisine verilen bir iş teklifinden sonra yol ayrımına girmiş ve Elliot'u istemeleri şirketteki konumunun asıl sebebidir. Elliot tüm bu düşmanlarının arasına sızın hem onların planlarını alt üst etmek hem de haksızlığa uğrayan herkes adına büyük devrimci eylemler planlamaktadır. Bu yolda kendi psikolojisi ve kişisel sorunları yüzünden kullandığı haplar ve ilaçlar da her ne kadar bu yolda bazı şeylerin kötü gitmesine sebebiyet vermişse de psikiyatristi ve ikinci bir kişiliği yüzünden iyi giden işleri tersine çevirecek şeyler yaşamıştır. Sitemizden Mr Robot izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 7.9
  • 262
  • 0
Mr Robot dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #